JavaScript lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser. Voor de beste gebruikerservaring, zorg ervoor dat javascript ingeschakeld is voor uw browser.
Become a dealer
Dé grootste beenloze luifel op de markt!
De robuuste bumpers van Gobi-X; must have!
Zonder twijfel dé meest sterke opbergbox!
MaxTrax; hét merk voor zandplaten!
De TrakRyder Foam Cell schokdemper biedt een groter koeloppervlak, waardoor de prestaties en duurzaamheid van de schokdemper worden verbeterd. Dankzij het ontwerp staat de olie volledig in contact met zowel de binnen- als de buitenbehuizing, wat zorgt voor een efficiëntere warmteafvoer.
De Foam Cell-technologie van de Pedders TrakRyder schokdemper voorkomt vrijwel volledig het afnemen van de dempingsprestaties (shock fade). Doordat olie en lucht niet met elkaar mengen, blijft de demping onder alle omstandigheden optimaal. De extra grote boring en zuiger van 40 mm zijn aanzienlijk groter dan die van de originele schokdempers, waardoor de oliecapaciteit sterk toeneemt. Dit resulteert in betere demping, meer rijcomfort en consistente prestaties, ook onder zware belasting.
Algemene specificaties
Geschikt voor:
! NB: De schokbrekers worden per stuk verkocht !